Ile kosztują blokady i słupki parkingowe

Wiele osób, którym zależy na tanim, aczkolwiek skutecznym sposobie zabezpieczenia posiadanego miejsca parkingowego przed niepożądanymi gośćmi, decyduje się na skorzystanie z blokady parkingowej. Zastosowanie specjalnego słupka o bardzo prostej konstrukcji pozwoli uniknąć sytuacji, w której nieuprawnione osoby zajmują nasze miejsce w momencie, gdy widzą, że jest wolne, przez co my nie mamy gdzie postawić samochodu.

Wykupienie miejsca parkingowego na osiedlu nie daje gwarancji tego, że pod naszą nieobecność nie będą z niego korzystać inni kierowcy, zwłaszcza gdy nie zadbamy o odpowiednie zabezpieczenie przed niepożądanymi gośćmi. Najlepszym rozwiązaniem, dzięki któremu unikniemy wyżej wspomnianych sytuacji i będziemy mieć pewność, że nasze miejsce parkingowe pod blokiem zawsze będzie wolne, są słupki lub blokady parkingowe. W obu przypadkach mamy do czynienia z produktami łatwymi w montażu, które są odporne na uszkodzenia oraz działanie różnych czynników atmosferycznych.

Na, co zwrócić uwagę przy wyborze blokady lub słupka parkingowego?

Cena blokady parkingowej dla większości osób odgrywa kluczową rolę w momencie podejmowania decyzji o zakupie najlepszego zabezpieczenie miejsca parkingowego przed innymi kierowcami. Duży wpływ na wspomnianą kwestię ma rodzaj (kształt) wybranej blokady, która najczęściej występuje w postaci:

  • słupka,
  • motylka,
  • słonia.

Wyżej wymienione zabezpieczenia charakteryzują się prostą, składaną konstrukcją, przez co ich manewrowanie odbywa się za pomocą klucza i kłódki. Stąd też w momencie opuszczania przez nas miejsca parkingowego należy podnieść blokadę, a następnie zamknąć zamek. W ten sposób nikt nie będzie mógł postawić samochodu pod naszą nieobecność. Oczywiście przy wyborze odpowiedniego zabezpieczenia warto, jest również zwrócić uwagę na inne kwestie takie jak m.in. sposób montażu oraz wielkość blokady.

Ceny blokad parkingowych

Cena słupków parkingowych uzależniona jest od wielu czynników, do których przede wszystkim możemy zaliczyć:

  • materiał, z którego blokada została wykonana,
  • konstrukcja tj. czy mamy do czynienia z zaporami automatycznymi, czy też składanymi, zamykanymi na kłódkę i klucz.

Słupki parkingowe ceny zależne są również od miejsca, w którym zdecydujemy się na ich zakup. Niemniej jednak decydując się najtańszy model koszt, jaki będzie trzeba ponieść w związku ze wspomnianą inwestycją, powinien wynieść nas od około 100 złotych. Decydując się na blokady o nieco solidniejszej konstrukcji budżet, jaki trzeba będzie przeznaczyć na ich zakup może oscylować między 200 a 300 złotych. Z kolei wybierając te bardziej zaawansowane zapory w postaci automatycznych blokad parkingowych, które dla wielu kierowców są najwygodniejszym rozwiązaniem na zabezpieczenie miejsca, musimy się liczyć z wydatkiem przekraczającym 600 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here