Modne dodatki, które warto mieć

0
575

Przed wyjściem z domu ubieramy buty i bierzemy torebkę lub plecak. Takie dodatki są nie tylko praktyczne, ale mogą być też modne. Niektóre osoby lubią z wyprzedzeniem planować cały outfit. Ale są też takie, które kupują przedmioty uniwersalnie pasujące do ich stylu ubierania. Wtedy nie trzeba się zastanawiać czy te buty nam dzisiaj pasują. Czy z innymi dodatkami możemy zrobić tak samo? Oczywiście! Nawet kupując jeden zegarek Fossil, możemy nosić go codziennie.

Określamy swój styl

Najłatwiej jest wybrać dodatki, które będą nam dobrze służyć, jeśli znamy swój styl. Wtedy możemy bardzo szybko wybrać np. zegarek Fossil, który będziemy nosić najczęściej. Albo też kupić dwie, trzy pary butów, przy których, cokolwiek włożymy na nogi i tak będzie dobrze wyglądać z resztą ubrania. Tak samo torebka, teczka i plecak. Gdy wiemy, co nam pasuje, szybko się ubierzemy i wyjdziemy z domu w idealnie dopasowanym do siebie stroju.

Można się jednak zastanawiać, a co, jeśli lubimy bardzo różne ubrania? W takiej sytuacji może być trudniej zidentyfikować konkretny styl, ale wcale nie musi być trudniej dobrze się ubrać. Wystarczy postawić na sztampowe ubrania, które warto mieć w szafie. Białe i czarne T-shirty, jednokolorowy sweter lub bluza, dżinsy o prostym kroju czy czarna sukienka – to podstawa w wielu szafach. Takie elementy garderoby zestawiane z czymś, co teraz jest modne, wyglądają wspaniale. I również w ten sposób, można dopasować dodatki bez problemu.

Zegarek – modny dodatek czy biżuteria?

Dużo osób zalicza zegarki do biżuterii. Jednak są też ludzie, dla których zegarek to akcesorium modowe. Dlatego możemy je nosić na wiele sposobów. Zdarza się, że mamy nawet kilka zegarków, które zakładamy stosownie do tego, co chcemy ubrać. Jednak o wiele częściej mamy tylko jeden czasomierz, który ma nam pasować do wszystkiego. I tak też może być. W zależności od tego, jaki model wybierzemy, mamy możliwość odmienić swój strój. Albo po prostu zintegrować go w każdym calu, aby wyglądał bardzo zgrabnie.

O zegarkach mówi się, że są biżuterią, ponieważ można je nabyć właśnie w sklepach zajmujących się sprzedażą biżuterii. Wiele z nich jest też zdobionych kamieniami szlachetnymi albo ich alternatywą – cyrkoniami. Mogą więc mieć biżuteryjny i ozdobny charakter. A niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki biżuteryjnej. Co ciekawe są też marki, które wykonuję zegarki częściowo ze złota lub oprawiają w nich prawdziwe diamenty!

Jakie dodatki zawsze warto mieć do podkreślenia stroju?

Tak naprawdę dodatkiem może być wszystko. Sporo osób separuje takie elementy jak pasek, torebka czy buty, od samego ubrania. Choć przecież bez obuwia nie wyjdziemy. Dla innych dodatki to na przykład biżuteria i zegarek. Zawsze w szafie warto mieć różne akcesoria, które sprawiają, że nasz strój leży lepiej czy jako całość super wygląda. Mogą to być właśnie dodatkowe ozdoby w formie biżuterii, chustek, ale i markowy zegarek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here