lekkie wózki spacerowe

Idealna spacerówka będzie nie tylko trwała i wygodna dla dziecka, ale także możliwie jak najlżejsza. Największą zaletą tego rodzaju wózków jest możliwość ich szybkiego złożenia; np. po wejściu do pociągu dalekobieżnego i usadzeniu dziecka na kolanach. Aby jej przenoszenie, i w wersji złożonej, i rozłożonej, było naprawdę komfortowe, warto spojrzeć na jej wagę jeszcze przed zakupem. Zastanawiasz się, jaki wózek spacerowy wybrać? Sprawdź nasz ranking 3 lekkich spacerówek!

Wygoda i niska cena – lekka spacerówka na każdą kieszeń

Wózek spacerowy Julie marki Lineo będzie świetnym wyborem, jeśli zależy ci nie tylko na lekkości wózka, ale także najwyższym bezpieczeństwie malucha. Wybierając ten model, możesz liczyć bowiem na dostęp do 5-punktowych pasów bezpieczeństwa. Bez względu na to, jak bardzo twoje dziecko lubi gmerać przy zapięciach, z nich nie powinien się wywinąć! Wózek wykonany jest z wysokiej jakości materiału i posiada duży kosz na zakupy, a przy tym waży zaledwie 5,8 kg. To niewątpliwy atut – im lżejsza jest spacerówka tym bowiem zwykle słabiej wyposażona; każdy dodatkowy element oznacza przecież dodatkową wagę. Co więcej, ten lekki wózek spacerowy wyróżnia się wyjątkowo niską ceną!

Modny design i funkcjonalność – lekki wózek spacerowy w wersji nowoczesnej

Nowoczesny design, ekologiczny materiał pochodzący w 100% z recyklingu butelek PET i wykończenie wegańską eko-skórą – to dopiero początek nietypowych cech wózka Mondo marki Elodie Details. Jego waga to zaledwie 6,7 kg, przy czym cieszy naprawdę bogatym wyposażeniem i nowoczesnością. Ten lekki składany wózek spacerowy może za sprawą kilku ruchów użytkownika zmniejszyć się do rozmiaru bagażu podręcznego, a kosz do przechowywania podręcznych artykułów higienicznych i zabawek – w wygodny plecak. Dodatkowym atutem jest daszek z filtrem UPF 50+, zapewniający dziecku bardzo wysoką ochronę przed promieniami słonecznymi.

Komfort i prosta obsługa – uniwersalny wózek spacerowy

Model Volt Pro marki Euro-Cart to lekka spacerówka ważąca zaledwie 7,6 kg i zapewniająca dziecku pełen komfort z jazdy. Wyposażona jest w rozkładaną budkę przeciwsłoneczną z dodatkową sekcją, wentylatorem oraz daszkiem, która zapewni maluchowi dostęp do cienia w najbardziej upalne letnie dni. Oparcie daje możliwość aż trójstopniowej regulacji, wspartej dodatkowo dwustopniową regulacją podnóżka. Co więcej, w budce zamontowane zostało okienko, które pozwala maluchowi zerkać na rodzica zawsze, gdy tego potrzebuje. Nie mniej istotna jest wyjątkowo łatwe składanie tego modelu – został wyposażony w system składania jedną ręką. Co więcej, składanie może odbywać się razem z budką i barierką – bez konieczności ich demontażu.

Jaką spacerówkę wybrać?

Aby podjąć ostateczną decyzję o wyborze idealnej spacerówki, zastanów się przede wszystkim nad tym, czego dokładnie w niej szukasz – oczywiście poza niską wagą. Przeglądaj oferty sklepów internetowych i filtruj zgodnie ze swoimi marzeniami – czy to po kolorze, czy liczbie kół, czy kierunku jazdy. Pamiętaj bowiem, że najlepsza spacerówka to ta, która zostanie w 100% dobrana do potrzeb twoich i twojego dziecka!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here