Najmodniejsze świece ozdobne

0
721

Na atmosferę w domu wpływa wystrój wnętrz, wybrane meble i dodatki, ale też rzeczy, których nie widzimy na pierwszy rzut oka. Nastrój naszego mieszkania może stworzyć właściwie dobrane oświetlenie, ale też zapach. A ten osiągniemy za pomocą dekoracyjnych świeczek https://www.magicmug.pl/pl/64-swiece. Te najmodniejsze nie tyko świetnie pachną, ale też doskonale wyglądają! Jak nie pogubić się w gąszczu możliwości i dokonać właściwego wybory?

Eko-świece

Miłośników natury z pewnością zainteresują świece z wosku pszczelego. Wspaniale pachną miodem i propolisem, mają piękny musztardowy kolor, a do tego długo się palą. Powstają z przy produkcji miodu i są w pełni naturalnym surowcem. Tutaj najlepiej zdecydować się na prostotę – długa, smukła świeca będzie pięknie prezentować się w każdym wnętrzu.

Ogniste rzeźby

Najmodniejsze świeczki to te, które zaskakują swoim kształtem. Niektóre z nich są naprawdę niesamowite: to miniaturowe wersje greckich rzeźb, niezwykle przyjemne dla oka symetryczne struktury z okrągłych kulek, czy też fantazyjne, geometryczne kształty. Są tak piękne, że aż szkoda je zużywać. Nie ma jednak żadnych przeszkód żeby trzymać ja na kredensie w charakterze dekoracji.

Niesamowite opakowania

W naszym wnętrzu wspaniale będą się prezentować świece skryte w przepięknych ceramicznych pojemnikach. Bez problemu znajdziesz naczynie w swoim ulubionym kolorze lub z relaksującym, zachęcającym do odpoczynku napisem. Po zużyciu świeczki ceramiczną osłonę można umyć, a później wykorzystywać do picia herbaty lub trzymania długopisów. To bardzo ekologiczne rozwiązanie!

Magia zapachu

Dzisiaj nie wypada już mieć świec o zapachu wanilii, czekolady, czy zwykłych jabłek. Najmodniejsze są nietypowe nuty, które przeniosą nas do zupełnie innego świata. Świeca o zapachu naturalnej skóry, aromat oleju z Palo Santo, czy… zapach starej księgarni – na to stawiają współczesne manufaktury. Pracują w nich prawdziwi eksperci, którzy niczym kreatorzy perfum, latami szkolą się w trudnej sztuce tworzenie olfaktorycznych perełek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here