praca

Bochnia – to miasto posiadające 30 000 ludności. Miasto to ma powierzchnię około 30 km2. Ma wiele zakładów pracy, które się rozwijają. Bochnia ma tradycje średniowiecznego miasta. Kopalnia soli w Bochni zamieniła się w turystyczną perełkę.

Oferty pracy w miejscowości Bochnia są ogólnodostępne. Jest ich sporo jednak na miasto 30 tys ludnością nie ma takiego dużego wyboru. Szukając zatrudnienia w tej miejscowości należałoby pierw uderzyć w portale z pracą i pracodawców, którzy tam się reklamują, że potrzebują pracowników. Oferty pracy w Bochni znajdziesz na Gowork.

Popularne oferty pracy w Bochni

Kierowca kat. B. Aby uzyskać informację o tym stanowisku należy skontaktować się z Urzędem Pracy w Bochni. Rodzaj umowy na ten wakat to jest umowa na okres próbny. Jest też wakat na pełny etat. Osoby zainteresowane muszą się spieszyć, bo rozpoczęcie pracy zaczyna się 23 lutego 2022 roku. Wynagrodzenie za pracę na tym stanowisku mieści się między 4000 a 5500 brutto. Zakres obowiązków to przewóz towarów województwie małopolskim.

Operator wózka widłowego. Dane pracodawcy i inne informacje dotyczące zatrudnienia są dostępne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bochni. Umowa jest podpisywana przez pracodawcę na czas określony, na pełny etat. Data rozpoczęcia zatrudnienia to 17 marca 2022 roku. Wynagrodzenie brutto za to stanowisko to 3010 złotych. Zakres obowiązków to:

– podnoszenie materiałów budowlanych umieszczonych na paletach,
– układanie ich na regałach wysokiego składowania,
– zdejmowanie materiałów budowlanych z regałów,
– przewożenie palet w określone miejsca.

Sprzedawca / Kasjer. Do pracy na tym stanowisku potrzebne jest przeszkolenie kasjerskie i szkolenie obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego. Informacje dotyczące pracodawcy są dostępne ogólnie w Urzędzie Pracy w Bochni. Rodzaj umowy, którą pracownik podpisuje to umowa na czas określony na pełny etat. Rozpoczęcie zatrudnienia określone jest na 01 marca 2022 roku. Na tym stanowisku można zarobić 3010 złotych brutto plus premia uznaniowa. Zakres obowiązków to:

– obsługa klienta,
– przyjmowanie dostaw,
– dbanie o wizerunek firmy,
– dokładanie towaru.

Kucharz / Pizzer. Aby uzyskać dane dotyczące pracodawcy należy zgłosić się do UP w Bochni, stanowisko pracy jest przedstawiane na umowie o pracę na czas określony. Jest to praca na pełny etat i rozpoczyna się 01 marca 2022 roku. Wynagrodzenie pracownika na tym stanowisku to 3010 złotych brutto.

Kelner / Kelnerka. Zainteresowanych Urząd Pracy w Bochni zaprasza do siebie. Uzyskają oni informacje dotyczące zatrudnienia na tym stanowisku, ale w skrócie można zawrzeć takie informacje. Rodzaj umowy – na czas określony, pełny etat, rozpoczęcie pracy 01 marca 2022, wynagrodzenie 3010 brutto

Kierowca kat. C. Praca na tym wakacie rozpoczyna się 21,02,2022 jest podpisywana na okres próbny a wynagrodzenie wynosi między 4500 a 6000 brutto. Kierowca zajmie się przewozem napojów do sieci sklepów.

Kasjer / Sprzedawca. Zatrudnienie podpisywane jest na umowę na okres próbny i na pełny etat. Praca na tym stanowisku rozpoczyna się 21 lutego 2022 roku. Więc należy przygotować całą dokumentację zatrudnienia oraz badania epidemiologiczne. Wynagrodzenie na tym stanowisku to 3500 brutto, ale pracodawca określił się, że może pracownik uzyskać jeszcze premię uznaniową za miesiąc pracy.

Pracownik ochrony w supermarkecie spożywczym. Praca na tym stanowisku jest pracą na okres próbny na pełny etat, rozpoczyna się 21 lutego 2022 roku, a wynagrodzenie na tym stanowisku to 3010 brutto plus premia uznaniowa.

Lutowacz / Obsługa palnika gazowego. Jest to wakat podpisywany umową na okres próbny, praca tu zaczyna się 21 lutego 2022 roku. Wynagrodzenie brutto pracownika to 4000 plus premia. Jako zadaniem pracownika będzie lutowanie twarde miedzi w chłodnictwie.

Stanowiska na niepełny etat to Kosmetyczka i Stylistka paznokci, chociaż rodzaj umowy między pracodawcą a pracownikiem jest na czas określony, praca obydwóch wakatów zaczyna się 08 marca 2022, a jest to umowa na pół etatu. Wynagrodzenie za pracę na tym stanowisku to 1505 brutto.

Praca w Bochni jest dostępna, nie są to wakaty tak jak w wielkim mieście w korporacjach, ale można coś sobie wybrać. Jednak jest ich mniej niż w większym mieście. Bochnia i okolice jej się rozwijają.

Zarobki w Bochni mieszczą się od 1500 do 7000 brutto. Oczywiście pracodawca może określić jeszcze premie uznaniową, ale to musi być wynik rozmów między pracownikiem a pracodawcą.

Znalezienie pracy w małej miejscowości jest dużo trudniejsze niż w większym mieście. spowodowane jest to tym, że po prostu w dużym jest tych ofert dużo więcej.

Najczęstszą migracją młodych ludzi są studia i brak pracy. Niestety w wielu wypadkach jest to przymus opuszczenia rodzinnego domu.

Jeżeli chodzi o samozatrudnienie w miejscowościach turystycznych jest łatwiej zdecydować się na agroturystykę, albo na jakiś pensjonat. Praca na siebie u siebie jest wygodniejsza, ale zawsze brakuje tych turystów.

W wielu powiatach nawet tych z powiatu Bochni hale fabryczne i magazyny wypełniają się językiem ukraińskim. Stopa bezrobocia w Bochni jest niska, jedynie w Krakowie jest niższa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here